Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

O energooszczędności w ramach cyklu „Świadomy Projektant”
Zapraszamy do kolejnej edycji cyklu "Świadomy Projektant"
07 October 2022 roku

Popularne

Szkolenia

O energooszczędności w ramach cyklu „Świadomy Projektant”

Kryzys energetyczny, przed którym stanęła cała Europa, stawia przed producentami oświetlenia oraz sprzętu elektrotechnicznego ogromne wyzwania. I to zarówno w skali makro, jak oświetlenie struktury miast i wsi, poprzez budynki użyteczności publicznej – szpitali, szkół, urzędów – do mieszkań i domów gospodarstw domowych.

Oszczędność energii – to jest od lat priorytet, ale dziś absolutny OBOWIĄZEK w podejściu do projektowania oświetlenia. To jest również wielkie wyzwanie dla architektów i projektantów wnętrz, gdyż inwestorzy wymagają od nich znajomości tego co rynek ma do zaproponowania w temacie oszczędności energii, a także oczekują, że ich mieszkania i domy zostaną zaprojektowane tak żeby tej energii jak najwięcej zaoszczędzić.

Targi Światło wychodzą na przeciw tym dylematom! Po pierwsze, są prezentacją tych rozwiązań na rynku które mają najlepsze osiągnięcia w energooszczędności, a po drugie, zapewniają uczestnikom ogromną dawkę bardzo potrzebnej wiedzy dotyczącej jak projektować, na co zwracać uwagę, jak rozkładać akcenty.

Nasze wykłady i panele dyskusyjne z cyklu „Świadomy Projektant” bardzo szeroko potraktują temat projektowania nastawionego na oszczędność energii, wykorzystania oze, smart home, nie zapominając o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników.

30. Międzynarodowe Targi Światło
15-17 marca 2023
EXPO XXI, Warszawa