Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

LAMPA SYSTEMOWA do wnętrz mieszkalnych
Kreatywny konkurs dla młodych architektów i projektantów
22 listopada 2022 roku

Jesteś architektem lub projektantem? Interesujesz się designem i lubisz wyzwania? Świetnie się składa! Wracamy z nową edycją konkursu dla młodych architektów i projektantów.

LAMPA SYSTEMOWA do wnętrz mieszkalnych – tak brzmi temat nowej edycji konkursu.

Zadaniem pracy konkursowej jest zaprojektowanie systemowej oprawy oświetleniowej lub rodziny opraw, dedykowanej do wnętrza mieszkalnego. Należy powiązać rozwiązania systemowe z funkcją oświetleniową, jaką ma za zadanie spełniać. System opraw do zastosowania we wnętrzach mieszkalnych powinien charakteryzować się prostotą konstrukcji i możliwością tworzenia rodziny produktów, zapewniający odpowiednie warunki oświetleniowe (w zależności od zastosowania/miejsca przeznaczenia) i bezpieczne warunki eksploatacji.

Celem konkursu jest zainspirowanie do potraktowania światła jako ważnego elementu kształtowania przestrzeni architektonicznej oraz zainteresowanie technologią LED, i jej możliwościami w zakresie tworzenia opraw i systemów oświetleniowych. Liczymy bardzo na kreatywność i różnorodność pomysłów.

Organizatorem konkursu jest Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego we współpracy z organizatorem 30-tych Międzynarodowych Targów Światło oraz śląskim środowiskiem architektów.

Sponsorem Konkursu jest firma Kanlux.

Zgłoszenia na Konkurs przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną, przy użyciu usługi WeTransfer. Projekty należy przesyłać na adres e-mail Sekretarza Konkursu: elzbieta.dajer@agencjasoma.pl w terminie do 31.01.2023 roku
Karta zgłoszenia i regulamin do pobrania poniżej.