Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Świadomy Projektant
Panele dyskusyjne i wykłady na temat roli oświetlenia w architekturze, energooszczędności i ekologii.
Elżbieta Dajer
02 sierpnia 2022 roku

Świadomy Projektant.

Panele dyskusyjne i wykłady

Międzynarodowe Targi Światło to ekspozycja ciekawych produktów, zaawansowanej technologii, nietuzinkowych rozwiązań, ale także znakomita okazja do rozmów i dyskusji na temat roli oświetlenia w architekturze, energooszczędności i ekologii.

W ramach cyklu Świadomy Projektant, którego pomysłodawczynią jest architekt Justyna Smolec, organizowane są spotkania z architektami i projektantami wnętrz.

Podczas spotkania Świadomy Projektant, które towarzyszyło minionej edycji targów, udział wzięli: architekt Justyna Smolec architektura&design, architekt Anna Chodorowska NAAP Architekci, architekt Katarzyna Kraszewska, architekt Justyna Martyniuk – Pęczek POLITECHNIKA GDAŃSKA, architekt Agnieszka Buczkowska – Korlińska INTER-ARCH Architekci, architekt wnętrz Grzegorz Goworek STUDIOORGANIC, Magdalena Willmann ELLE Decoration Polska, Iwona Ławecka – Marczewska DESIGNDOC.PL, Paweł Dylewski DYLEWSKI LIGHTING oraz Przemysław Skorupa HELVAR.

 

Pierwszego dnia uczestnicy mieli okazję wysłuchać bardzo praktycznego wykładu Katarzyny Kraszewskiej „Jak przygotować dokumentację schematu elektrycznego do projektu wnętrza”, żeby zaraz potem wziąć udział w eksperckiej dyskusji „Inteligentny dom – zbędny luksus czy niezbędne udogodnienia”.

Drugiego dnia wykład Magdaleny Willmann dotyczył oświetlenia sztuki we wnętrzu, dyskusja zaś dotyczyła roli światła w architekturze i sztuce. Oba wydarzenia obserwowało jednocześnie kilkaset osób, a tematy bardzo przypadły uczestnikom do gustu, co widać po bardzo pozytywnych komentarzach na czacie a także wśród osób, które przyszły na targi i uczestniczyły w wydarzeniu.

   

Targi Światło to ekspozycja ciekawych produktów, zaawansowanej technologii, nietuzinkowych rozwiązań, ale także znakomita okazja do rozmów i dyskusji nt roli oświetlenia w architekturze, energooszczędności i ekologii. Nasze działania od lat wspiera Staff Editiorale, wydawca największych magazynów o świetle we Włoszech tj Italian Lighting i Compolux, a z rodzimych wydawnictw współpracujemy m.in z Czas na Wnętrze, DesignAlive czy Oświetlenie LED.

Włącz myślenie o świetle i dołącz do nas!